اسنک زیتون پرورده

اسنک زیتون پرورده یکی از انواع فراورده‌های زیتون بوده که می‌توان از آن به‌عنوان یک میان وعده غنی، بی‌ضرر و سیرکننده استفاده کرد. در ایران مرسوم است که زیتون پرورده را تنها به همراه وعده‌های غذایی استفاده کرد. این در حالی است که زیتون پرورده غنی از ویتامین A و منبع خوب آهن است. به همین جهت می‌توان از آن به‌عنوان یک میان وعده مناسب، مقوی و سیرکننده استفاده کرد.

زیتون پرورده به دلیل موادی که در تهیه آن استفاده می‌شود، به یک بمب انرژی تبدیل می‌شود. البته نباید فراموش کرد که خود زیتون نیز دارای خواص زیادی است.

انواع اسنک زیتون پرورده

اسنک زیتون پرورده چاشلند دارای انواع مختلفی است.

  1. زیتون پرورده تشریفاتی لواسانی؛
  2. زیتون پرورده مجلسی لواسانی؛
  3. زیتون پرورده کلاسیک لواسانی؛
  4. زیتون پرورده تشریفاتی پرگردو و تازه؛

البته هر چهار نوع زیتون پرورده دارای کیفیت بالایی هستند. تفاوت آن‌ها در نوع زیتون به کاربرده و اندازه مواد ترکیبی آن‌ها است. انواع اسنک‌های گفته‌شده در بسته‌های مختلف 300 و 500 گرمی در بازار موجود هستند.

بهترین اسنک زیتون پرورده

بهترین اسنک زیتون پرورده دارای بو و طعم خوشایندی است. مزه آن معمولا ملس است و طعم گردوی تقریبا غالبی دارد. معمولا در نوع تشریفاتی آن، از زیتون‌های درشت‌تری استفاده شده است. انواع اسنک زیتون پرورده چاشلند همگی از بهترین هستند. بهترین زیتون، بهترین گردو، بهترین رب انار و بهترین چاشنی‌ها و ادویه‌ ها در تهیه آن استفاده شده است.

طریقه شناسایی بهترین اسنک زیتون پرورده

متاسفانه برخی تولیدکننده‌های زیتون پرورده از گردوهای کهنه و خراب در تهیه زیتون پرورده استفاده می‌کنند. همین امر ممکن است سلامتی افراد را به خطر بیندازد. این تولیدکنندگان که به تولیدکنندگان زیرپله‌ای معروف هستند، برای از بین بردن مزه تلخ و کهنگی گردو، از نمک یا شکر زیادی استفاده می‌کنند. اگر زیتون پرورده به‌جای اینکه مزه گردوی غالبی داشته باشد، شوری یا شیرینی غالبی داشته باشد، مطمئن شوید که از گردوی کهنه در تهیه آن استفاده شده است. چاشلند برای رفع این مشکل، بسته‌های اسنک زیتون پرورده‌ای را به فروش می‌رساند که از واحد کیفیت عبور کرده و زیرنظر بهداشت تولید شده‌اند.

خواص اسنک زیتون پرورده

اسنک زیتون پرورده دارای خواص بسیاری است متاسفانه برخی از مردم از خواص آن غفلت کرده و از این میان وعده خوشمزه استفاده نمی‌کنند.

  1. خواص ضد سرطانی؛
  2. ضد آلرژی طبیعی؛
  3. لاغرکننده؛
  4. شادی‌آفرین؛
  5. تسکین‌دهنده درد مفاصل؛
  6. تقویت‌کننده سیستم قلبی عروقی.

قیمت و خرید اسنک زیتون پرورده

چاشلند مرکز تولید و پخش بهترین اسنک زیتون پرورده در ایران می باشد که همراه با تضمین بهترین کیفیت، تضمین بهترین قمیت خرید اسنک زیتون پرورده را به شما می دهد.