زیتون اسلایس سبز

زیتون اسلایس سبز از طریق فرآوری زیتون سبز توسط تجهیزات مدرن بدست می آید و کاربردها و خواص مختلفی دارد. برای آشنایی با خواص و کاربردهای زیتون اسلایس سبز و شناخت بهترین نوع زیتون این مقاله را مطالعه کنید.

معرفی بهترین نوع زیتون

زیتون ها در رنگ های مختلفی مانند سبز، زرد، قرمز، بنفش و سياه به عمل می آیند. بهترین نوع زیتون، زیتون سبز رسیده پرورده است و مهم ترین نوع زیتون نیز زیتون سیاه و سبز می باشد.  زیتون سبز و سیاه دو نوع جداگانه زیتون است و این طور نیست که زیتون سیاه از رسیده شدن زیتون سبز به دست آمده باشد.

بهتر است زیتون هسته دار خریداری شود زیرا مرکز زیتون بدون هسته خالی شده و برای مدت طولانی بافت زیتون با آب نمک و مواد نگهدارنده تماس دارد. بنابراین این کار سبب می شود طعم اولیه زیتون از بین برود و نرم و لکه دار شود. همچنین قیمت زیتون بدون هسته در مقایسه با زیتون هسته دار قیمت بالاتری دارد.

خواص زیتون اسلایس سبز

  • روغن دار بودن: زیتون سبز دارای روغن طبیعی است.
  • طعم و مزه: به سبب مزه تقریبا ترش زیتون سبز می تواند برای خوش طعم کردن انواع غذاها استفاده شود.
  • داشتن خواص عالی: زیتون سبز به خصوص در زمانی که به صورت زیتون اسلایس سبز استفاده شود می تواند خواصی مانند زیبایی در پوست و مو، رفع کم خونی، بهبود سلامت چشم، رفع التهاب را برای مصرف کننده داشته باشد.

کاربردهای زیتون اسلایس سبز

بیشترین کاربرد زیتوان اسلایس سبز در پخت انواع غذاها و تزئین آن ها است. از مهم ترین موارد استفاده زیتون سبز اسلایس می

توان در تهیه سالاد، تهیه انواع ساندویچ و پیتزا اشاره کرد که سبب خوش طعمی این غذا می شود.

نمک، سرکه و سیر از جمله موادی است که برای تهیه زیتون اسلایس سبز مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا این زیتون ها را به شکل ورقه تای هم اندازه و کاملا مشابه توسط دستگاه های صنعتی مخصوص تولید می کنند و در شیشه ای درب دار بسته بندی کرده و وارد بازار می کنند.

قیمت و خرید زیتون اسلایس سبز

پیدا کردن مرکزی برای خرید زیتون اسلایس سبز با روی کار آمدن فروشگاه اینترنتی چاشلند دیگر کار سختی نیست و شما عزیزان می توانید به صورت اینرنتی و مراجعه به سایت چاشلند از تمامی محصولات و زیتون های درجه یک دیدن فرمایید و با خیال راخت از نظر کیفیت و قیمت ، خرید زیتون اسلایس سبز را تکمیل فرمایید.