ادویه جات عمده فله

20 کالا

گاهی پیش آمده که افراد به دلایلی اقدام به خرید فله ای ادویه جات می کنند. ادویه جات فله ای در حجم بالا و  بدون بسته بندی به فروش می رود. اکثر افراد در جهت چنین خریدهایی به بازار اصلی فروش آن ها مراجعه می کنند، تا بتوانند ادویه هایی با قیمت کمتر و مناسب تر و در عین حال با کیفیت بهتر و مرغوب تر را خریداری کنند.

حال شاید این سوال پیش آمده باشد که چگونه اقدام به خرید ادویه فله ای با قیمت مناسب و کیفیت عالی بکنیم؟ در جهت پاسخ به این پرسش در ابتدا باید با ویژگی هر کدام از ادویه ها به خوبی آشنا باشید تا بقولی حین خرید سرتان کلاه نرود و خیلی سریع جنس اصل را از تقلبیش تشخیص دهید.

قیمت و خرید ادویه جات عمده فله

معمولا تولید کننده ادویه جات قیمت تولیدیش بسیار مناسب تر از آن قیمتی است که شما برای خرید به یک مغازه ای می روید. پس چنانچه بتوانید ادویه جات فله ای خود را که در حجم زیاد می خواهید خریداری نمایید به صورت مستقیم از تولید کننده و بدون واسطه بخرید، قیمت تمام شده برای شما بسیار مناسب تر و ارزان تر خواهد بود. از طرفی کیفیت ادویه شما هم تضمین شده است. متاسفانه در این زمانه به جهت به دست آوردن سود بیشتر از فروش، نه تنها عده ای قیمت نامتعارف را بر روی این ادویه های خوش عطر و طعم می گذارند، بلکه با اضافه نمود ناخالصی به درون ادویه ها سبب بی کیفیتی آن شده و در نهایت ادویه ای نامرغوب و با قیمت بالاتر به شما عرضه می دارند.

خرید ادویه اصلی و درجه یک فله

شاید برای شما عزیزان نیز تاکنون این اتفاق افتاده باشد که ادویه‌های تقلبی را به جای اصل آن به شما فروخته اند و شما پس از خرید و حین استفاده متوجه شوید چه کلاهی بر سر شما رفته است! در این حالت بسیاری به فکر فرو می روند که باید چه کاری در جهت تشخیص ادویه اصل از تقلبی انجام دهند. یکی از ساده ترین راهکارها خرید از مکانی است که بیشتر به آن اعتماد دارید و اطرافیان شما تجربه مثبتی از خرید در آنجا داشته اند. مثلا ادویه دارچین جزء ادویه‌های مهم و بسیار کاربردی در اکثر خانه ها است، در صورتیکه بخواهند نوع تقلبی آن را به شما بفروشند تنها کافی است از دارچین کاسیا استفاده کنند. در این حالت رنگ و شکل آن برای افراد معمول یکسان است و تنها شما با تجربه دیدن اصل این محصول و ویژگی های آن می توانید به تشخیص اصل یا تقلبی بودن آن پی ببرید.

ادویه هایی که با خلوص صددرصدی آسیاب می شوند و به دست مشتری می رسند، از عطر و طعم بی نظیری برخوردار هستند. اما متاسفانه ادویه های تقلبی با اضافه نمودن مواد مختلف به صورت مخلوط با خود ادویه سبب از بین رفتن آن عطر بی نظیر و خوشمزگی آن می شود. برای مثال در این موضوع برخی افراد شیاد به دنبال به دست آوردن سود بیشتر از فروش پس از آسیاب نمودن ریشه طلایی زردچوبه، آن را با آرد سفید مخلوط کرده تا به این صورت حجم ادویه شان را زیاد بنمایند. برای تشخیص ناخالصی درون زرد چوبه تنها کافی است تا مقداری از آن را در یک لیوان آب بریزید؛ چنانچه لکه های سفید از آرد بر روی سطح آب ظاهر شد، در آن صورت از ناخالص بودن و نامرغوبیت زردچوبه می توانید اطمینان یابید.

در صورتیکه شما عزیزان قصد خرید فله ای از یک ادویه در حجم بالا را دارید، باید دقت بیشتری در مرغوبیت کالا داشته باشید که این مرغوبیت را بی شک چاشلند به شما تضمین خواهد کرد. بهترین راهکار برای این منظور، شناخت کامل از فروشگاهی است که قصد خرید از آن را دارید. برخی از فروشگاه های فروش عمده ادویه این محصولات را به صورت مستقیم از کارخانه آورده و به فروش می رسانند. در این فروشگاه ها قیمت ادویه های فله ای هم پایین تر بوده و هم از کیفیت بالاتری برخوردار هستند؛ در واقع ادویه ها از خلوص صددرصدی برخوردارند. بنابراین ما به شما عزیزان این پیشنهاد را می دهیم که خرید خود در حجم زیاد و به صورت باز و بدون بسته بندی را از مراکز معتبر و مشهور در این زمینه انجام دهید.