شرکت ادویه و چاشنی اروند جنوب  با تجربه و سابقه بالغ بر یک  دهه موسسین خود،  بنا بر نیاز صنعت مواد غذایی  کشور در زمینه فروش انواع ادویه جات -قهوه -دمنوش -فعالیت خود را با ثبت برند چاشلند اغاز نموده است.

تلاش جهت گسترش حضور مستمر در بازار از طریق استفاده از محصولات با کیفیت  در جهت جلب رضایتمندی مشتریان  از اهداف اصلی این شرکت می باشد..

ما براین باوریم که پیشرفت و توسعه هر صنعتی بیش از این که نیازمند سرمایه مادی باشد، نیازمند نیروی انسانی دانش محور و دلسوزو استفاده از محصولات  با کیفیت  است. لذا با بکارگیری نیروی های متخصص و کار آزموده، سعی نموده ایم، گام های مطمئن تری برداشته و نقش مهمی را در بهبود و توسعه صنعت غذایی  کشور ایفا نماییم.

 

فعالیت ها

اهم فعالیت های شرکت  ادویه و چاشنی اروند جنوب به شرح زیر اعلام می گردد:

  • فروش انواع دانه قهوه با ترکیبات متنوع
  • فروش انواع چای ماسالا-هات چاکلت -چای لاته-موکا-قهوه ترک
  • فروش انواع ادویه جات پودری

 

تامین مواد اولیه کارخانجات بسته بندی مواد غذایی

تامین مواد اولیه کارخانجات تولید سوسیس و کالباس

عرضه محصولات درفروشگاههای زنجیره ای

اطلاع رسانی و ساخت کلیپهای اموزشی انواع غذاهای ایرانی و فرنگی

اطلاع رسانی و ساخت کلیپهای اموزشی در جهت اشنایی با انواع ادویه جات خالص و ناخالص

 

واحد های سازمانی

  • واحد بازاریابی و فروش

 این واحد با تسلط حداکثری بر روی محصولات شرکت و همکاری تنگاتنگ با واحد آموزش، خود را به روز کرده و با درک کامل از نیاز مشتری، مناسب ترین محصول را ارائه می نماید.

  • واحد پشتیبانی و فروش آنلاین

این واحد با ارئه خدمات طلایی، سعی در کاهش دغدغه های مشتریان نموده است. از این رو سرویس های ۲۴×۷ به صورت On Call قابل ارائه می باشد

در خاتمه اعلام می داریم، شرکت ادویه و چاشنی اروند جنوب در نظر دارد با تثبیت حضور فعال خود در توسعه  صنعت غذایی همچنین با عنایت به تحلیل بازار ، همواره شرکتی سرآمد و پیشتاز در کشور باشد. برای دستیابی به این موفقیت، صداقت و درستکاری را سرلوحه فعالیت و سیاست گذاری های خود قرار داده است

  • واحد ارسال سفارشات

این واحد سعی دارد در کمترین زمان ممکن  و با کمترین هزینه محصولات را به مشتریان عزیز تحویل نماید .